PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1. Jei Pirkėjas nori pasinaudoti teise grąžinti prekes, įsigytas elektroninėje FROWNIES.LT parduotuvėje, Pirkėjas turi pats pristatyti grąžinamą prekę į Jaunas veidas studiją (Konarskio g 4A, Vilnius) studijos darbo valandomis (11-18 val.) arba susitarti dėl prekės siuntimo klasikiniu paštu adresu (Trinapolio g. 11B-4, LT-08338) Vilnius.
2. Pirkėjas gali pasinaudoti teise grąžinti kokybišką ir nenaudotą prekę per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo dienos, informuodamas apie tai Pardavėją, kaip tai numato „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones“ taisyklės.
3. Grąžinant prekes laikomasi šių sąlygų:
3.1. Pirkėjo pranešimas Pardavėjui apie prekės grąžinimą yra pateikiamas nepraleidus prekės grąžinimui numatytų terminų.
3.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
3.3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje. Prekė turi būti nenaudota (nebandyta), nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokia buvo gauta.
5. Visos dovanos, kurios buvo pateiktos kartu su įsigytomis prekėmis, turi būti grąžintos kartu su grąžinamomis prekėmis.
6. Grąžinant prekę būtina pateikti jos pirkimo kvitą ir užpildytą grąžinimo dokumentą (bus pateiktas grąžinimo atveju).
7. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami pristačius (gavus paštu) prekę.
8. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.