Akių ir burnos raukšles mažinantys pleistrai 144 vnt
Akių ir burnos raukšles mažinantys pleistrai 144 vntAkių ir burnos raukšles mažinantys pleistrai 144 vnt

Akių ir burnos raukšles mažinantys pleistrai 144 vnt

34.95  29.95 

HOLIVUDO GROŽIO PASLAPTYS VIENOJE DĖŽUTĖJE! AKIŲ KAMPUČIŲ IR BURNOS (ARMONIKA, MARIONETĖS RAUKŠLĖS) KAMPUČIŲ RAUKŠLES MAŽINANTYS PLEISTRAI (144 vnt.). POVEIKIS MATOMAS PO PIRMO KARTO! UŽTENKA IKI 2,5 MĖN.

Out of stock

SKU: akiu-burnos-pleistrai Kategorijos: , ,

Aprašymas

Pirmosios mimikos raukšlės gali atsirasti labai jauname amžiuje (iki 18 metų), jeigu žmogus labai stipriai ir aktyviai reiškia emocijas savo veidu. Raumenys tose vietose yra stipriai įsitempę, sukietėję, jie neatsipalaiduoja ir neleidžia šalia esantiems audiniams atsistatyti ir išlyginti spazmo vietą. Naudojant mūsų pleistrus ne mažiau 3 valandų kasdien, Jus leisite raukšlėms išnykti ir atsistatyti audiniui, kuris yra šalia esančios mimikos raukšlės. Geriausia pleistrus naudoti nakčiai, bet galima naudoti ir atitinkamą valandų skaičių dieną, norint dar geresnio rezultato.
Pleistrų sudėtis yra 100 % natūrali: nebalintas (craft) popierius ir natūralūs lipnus pagrindas iš augalinių ekstraktų (būdingas natūralus kvapas).

NAUDOJIMAS: Jūsų veidas yra unikalus, turintis mimikos raukšles tam tikrose vietose. Būtent tas vietas reikia paglostyti, esant poreikiui panaudoti maitinantį, jauninantį Frownies kremą arba serumą, pirštais ištempti mimikos raukšlių vietą ir klijuoti sudrėkintą Frownies pleistrą (pleistrus, jeigu jų reikia daugiau). Ryte arba praėjus ne mažiau, kaip 3 valandoms galima sudrėkinti ir švelniai nuimti pleistrą (pleistrus).

JAUNINATYS VEIDO PRATIMAI ČIA: www.jaunasveidas.lt


TIKROS IR KOKYBIŠKOS PREKĖS TIK PAS MUS! MES IR VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ ESAME VIENINTELIAI, OFICIALŪS FROWNIES ATSTOVAI LIETUVOJE!!!

Papildoma informacija

Weight 50 g
Dimensions 9 x 9 x 3 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Tik prisijungę vartotojai gali palikti atsiliepimus