Kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių mažinantys pleistrai 144 vnt.
Kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių mažinantys pleistrai 144 vnt.Kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių mažinantys pleistrai 144 vnt.Kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių mažinantys pleistrai 144 vnt.

Kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių mažinantys pleistrai 144 vnt.

34.95 

Perkant iki 2017-06-25, gaunate UNIKALIĄ galimybę dalyvauti bandomojoje KAKTOS LYGINIMO programoje už savo kaktos zonos nuotraukas IKI/PO ir ATSILIEPIMĄ apie programą.

Holivudo grožio paslaptys vienoje dėžutėje! Efektyviai mažina kaktos raukšles ir raukšles tarp antakių (“pykčio”). Skirtumas matomas po pirmo karto! Natūralus ekologiškas produktas, kurio užteks labai ilgam.

Aprašymas


Pirmosios mimikos raukšlės gali atsirasti labai jauname amžiuje (iki 18 metų), jeigu žmogus labai stipriai ir aktyviai reiškia emocijas savo veidu. Raumenys tose vietose yra stipriai įsitempę, sukietėję, jie neatsipalaiduoja ir neleidžia šalia esantiems audiniams atsistatyti ir išlyginti spazmo vietą. Naudojant mūsų pleistrus ne mažiau 3 valandų kasdien, Jus leisite raukšlėms išnykti ir atsistatyti audiniui, kuris yra šalia esančios mimikos raukšlės. Geriausia pleistrus naudoti nakčiai, bet galima naudoti ir atitinkamą valandų skaičių dieną, norint dar geresnio rezultato.
Pleistrų sudėtis yra 100 % natūrali: nebalintas (craft) popierius ir natūralūs lipnus pagrindas iš augalinių ekstraktų (būdingas natūralus kvapas).

NAUDOJIMAS: Jūsų veidas yra unikalus, turintis mimikos raukšles tam tikrose vietose. Būtent tas vietas reikia paglostyti, esant poreikiui panaudoti maitinantį, jauninantį Frownies kremą arba serumą, pirštais ištempti mimikos raukšlių vietą ir klijuoti sudrėkintą Frownies pleistrą (pleistrus, jeigu jų reikia daugiau). Ryte arba praėjus ne mažiau, kaip 3  valandoms galima sudrėkinti ir švelniai nuimti pleistrą (pleistrus).

Papildoma informacija

Weight 40 g
Dimensions 6 x 3 x 2 cm

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Tik prisijungę vartotojai gali palikti atsiliepimus